RSS Feed tweeter facebook

تاریخ :2012 ژانویه 22 - 3:47 ق.ظ بازدید: 5,232 کد:1853
 
شناسایی 416 مورد قاچاق انسان درمالزی طی سه سال گذشته

مالزی: دولت مالزی از شناسایی 416 مورد قاچاق انسان در این کشور طی سه سال گذشته (2008- 2011) خبر داد.

به گزارش پایک نیوز به نقل از خبرگزاری برناما، وزارت کشور مالزی در اطلاعیه ای با اعلام این مطلب افزود: در ارتباط با این موارد همچنین 591 نفر بازداشت شده اند.

براساس اطلاعیه وزارت کشور مالزی از میان 416 مورد پرونده قاچاق انسان شناسایی شده طی سه سال گذشته، 383 مورد در مرحله تفهیم اتهام، 243 مورد در مرحله رسیدگی، 59 مورد حل و فصل و 60 مورد نیز اثبات شده است.

این بیانیه همچنین در مورد قربانیان قاچاق انسان در مالزی می افزاید: قربانیان این پرونده ها را  261 مرد، 545 زن و 118 کودک تشکیل می دهند که همگی نجات یافته و تحت حفاظت قرار گرفته اند.

پایک نیوز می افزاید: اگرچه پلیس مالزی براساس سیاست های دولت در راستای دفاع از حقوق بشر اقدامات زیادی برای مبارزه با قاچاق انسان انجام داده، اما به نظر می رسد تعداد موارد قاچاق انسان در مالزی به مراتب بیشتر از این باشد.

براساس اطلاعات و شواهد موجود همه ساله صدها زن و دختر جوان توسط باندهای بین المللی و منطقه ای قاچاق از کشورهای تایلند، اندونزی، فیلیپین، چین، کامبوج و ویتنام به کشور مالزی قاچاق می شوند که عمدتا با هدف بهره برداری جنسی صورت می گیرد.

وزارت امورخارجه آمریکا همه ساله مالزی را در بین کشورهایی ناقض حقوق بشر که بویژه در آن قاچاق زنان و دختران صورت می گیرد، قرار داده و خواستار مبارزه جدی دولت مالزی با این پدیده شوم است.

diggfacebookmyspacestumbleupontwitter
 

نظر شما

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>