RSS Feed tweeter facebook

تاریخ :2012 فوریه 2 - 2:13 ق.ظ بازدید: 21,675 کد:1924
 
بازداشت چند زن ایرانی به اتهام فحشا و خودفروشی در مالزی

مالزی: پس از اتهامات مربوط به قاچاق مواد مخدر، رسانه های مالزی اینبار از بازداشت چند زن ایرانی به اتهام فحشا در این کشور خبر دادند.

به گزارش پایک نیوز به نقل از روزنامه سان، پلیس مالزی روز گذشته از بازداشت 15 زن ایرانی و یمنی به اتهام فحشا در یکی از کلاب هاس شبانه در خیابان بوکیت بینکتان، در مرکز شهر کوالالامپور خبر داده است.

بنا به این گزارش، در گزارش پلیس مالزی سن زنان بازداشت شده بین 19 تا 30 سال اعلام شده و به نظر می رسد این افراد از طریق یک شبکه بین المللی قاچاق زنان و دختران وارد مالزی شده اند.

این اولین بار است که رسانه های مالزیایی از بازداشت زنان و دختران ایرانی به اتهام فحشا و خودفروشی در این کشور خبر می دهند.

کلید واژه: , , ,

 

 

diggfacebookmyspacestumbleupontwitter
 

31 Responses to “بازداشت چند زن ایرانی به اتهام فحشا و خودفروشی در مالزی”

 1. ناشناس :

  گل بود به سبزه نیز اراسته شد….
  اونوقت ببینم مگه اون همه ملیتهای دیگه بدتر از اینشو انجام میدن پس چرا لام تا کام چیزی گفته نمیشه؟ اینا مرض دارن به ایرانیا فقط گیر بدن. من تشویق به فحشا نمی کنم فقط زورم میگیره اینقدر ایرانیا رو سوژه میکنن.

 2. واقع بین :

  دوست ناشناس
  واقع بین باش
  ملت های دیگه اینقدر ادعای پاک بودن دولت و ملتشون را به رخ دیگران نمی کشند. از کوزه آن طراوت که …

 3. دانشجو :

  سلام دوستان
  همه ایرانیها در این کشور استوایی به وضوع رفتار خانمها و دختران ایرانی را در اینجا میبینم و همچنین رفتار پسران و مردان ایرانی را…. نیازی به تیتر کردن و اعلام پلیس ، روزنامه کردن، مصاحبه کردن، و …. نیست چرا که این خبر ها فقط برای کسانی کهدر مالزی نیستند شاید عجیب باشد نه برای ما که در اینجا زندگی میکنیم و میبینینم و نیازی به خوندن خبر نیست. بنایراین رفتارهای اجتماعی به این راحتی قابل کنترل و سر پوش گذاشتن نیست چرا که با فشار و وحشت ، این رفتارها در خفی انجام خواهد . اصلی ترین مطلب برمیگردد به عدم باورهای ما به برخی رفتارهای اخلاقی ، یا عدم اعتقاد به باورهای دینی ، یا شاید تاثیر وحشتناک محیط و دوستان برای سوق به چنین سمتی، و شاید هم فشارهای مالی و روحی زیاد…… بهر حال درست است که اثر این رفتار در خارج از کشور به وضوح هویدا است ولی عوامل انجام این رفتار به ساختار و تربیت اجتماعی در جامعه ما ایران برمیگردد. عوامل بروز این رفتار طی دوره رشد و زندگی در ایران ولی هویدا شدندش در خارج میباشد . من فکر میکنم در حوزه فرهنگ و شاید باورهای دینی در کشور ما عقب افتادگی بسیار داریم ……
  موفق باشید

 4. جعفر :

  ابنرو هم باید توجه داشت که به هر حال بعد از این همه فشار اقتصادی و بیکاری باید از یه جایی بیرون بزنه. مگه نشنیدید که پیامبر یا امام صادق می گه فقر و تنگدستی مادر همه فسادهاست. یعنی اگه واقعا فشار اقتصادی نبود، این خانم ها و زن ها می اومدند تو مالزی!!!!!!!!!!!!!!! دست به این کارها بزنه!! به هر حال باید از این وضعیت تاسف خورد.

 5. آرتین :

  البته مالزی از قبل هم مرکز قاچاق زنان و دختران از چین، تایلند و فیلیپین و ویتنام بود، ولی مساله این است که آیا قرار است کوالالامپور بعد از دبی به مرکز فروش دختران و زنان ایرانی تبدیل شود. این واقعا نگران کننده است. در زمانی که قضیه فروش دختران ایرانی در دوبی مطرح شد، یادم هست که رسانه ها و خیلی افراد به شدت محمد خاتمی را به بی کفایتی و بی غیرتی متهم کردند و حتی نیش آنها گریبانگیر فرمانده وقت سپاه پاسداران هم شد. اما اکنون باید چه کسی را مسئول این امر دانست؟ این قضیه اگه صحت داشته باشد، خیلی برای ما سنگین است. دیگر باید قید مالزی رو هم زد.

 6. ایرانی :

  به نظر من که این کار وقیح را با فقر و تنگدستی و … اینها نمی شود توجیح کرد دختر 19 ساله ای که تن به این همه پستی و وقاحت می دهد نشات گرفته از یک تربیت نادرست خانوادگی است اگر از همون دوران کودکی و نوجوانی به تربیت و شخصیت پروری پرداخته می شد در بزرگسالی به ولنگاری و هرزگی روی اور نمی شدند پس در وهله اول این پدر و مادر بی غیرت هستند که چنین فرزندانی را به حال خود رها می کنند و خوش بودن و صفا کردن را با هرزگی و بی ابرویی اشتباه گرفتند ……

 7. ارسطو :

  چشم همه ما روشن. از الان بگردیم ببینیم مقصد بعدی ایرانی ها کجا خواهد بود! بعد از فتح آسیا، اروپا و آمریکا بعید نیست ایرانی ها به آفریقا هجوم ببرند.

 8. بهار :

  بدتر از اینهاشو دارن خود زنان و دختران مالایی انجام میدن. کاش به جای اینکه همدیگرو محکوم کنیم بفهمیم که دارن ما ایرانیها رو سوژه میکنن. شما که میگی ملتهای دیگه اینقدر ادعای پاکی ندارند مالاییها که خیلی بیشتر ادعای پاکی میکنند و ما ایرانیها رو بی دین میخونند. مشکل ما نبود اتحاد بین ماست. وقتی میزنن تو سر یه ایرانی ، بجای اینکه طرفشو بگیریم ما هم میزنیم تو سرش و میگه حقشه. ایرانی بده ایرانی اله ایرانی بله…. مگه بقیه از این بدتر نیستن؟ من که تو مالزی بدترشو دارم میبینم . از به قول خودشون خودفروشی ( که البته خودفروشی هم نیست بازار آزاده) تا دزدی و تجاوز و غیره.. خوب فکر کنین .. این حرف چقدر مسخره است.. زن ایرانی رو به دلیل خودفروشی در کلاب گرفتن…. مگه کلاب این مملکت پر نیست از زنان و دختران مالایی و اندونزیایی و فلیپینی و تایلندی وووووو بگیر تا آخر. اونوقت یه زن ایرانی رو گرفتن که تو کلاب بوده و حالا نقل محافلش کردن. شما هم دارین تایید میکنید. یک کم فکر کنین میبینید که دارن ایرانی رو سوژه میکنن. دارن تو سرمون میزنن. خوردمون میکنن. چند تا ایران دوست و ایرانی دوست مثل شما باشند که دیگه سوژشون تایید هم میشه…..
  چی بگم..
  متاسفم به حال ایران و ایرانی که هیچوقت تو وجودش اتحاد و هموطن دوستی نبوده . واسه همینه که الان اینجاییم…..

 9. ابراهیم :

  اینها همش یک کلاغ چهل کلاغ. نمی شه که جلو همه رو گرفت

 10. زخمه :

  این همه کثافت کاری و هرزگی تو کلاب های مالزی هست. این همه فاحشه خونه هست… اصلا جنوب شرق آسیا (تایلند و فیلیپین و اندونزی و ویتنام و…) از نظر آدم غربی یعنی فاحشه خونه دنیا (درست یا غلطش رو کاری ندارم) حالا شما میای اینجا کامنت میذاری که ایرانیا تربیت خانوادگیشون مشکل داره ؟ نه به اون ادعای فرهنگ هفت هزارساله و خودبزرگ بینی تهوع آورتون، نه به این خودزنی تون

 11. امیر :

  من که تا حالا ندیدم دختر ایرانی تو بوکیت بینتانگ چنین کاری بکنه، به فرض هم اگه یک نفر ایرانی گرفته باشن، اون همه عرب و افریقایی مث پشگل ریخته هیچی نیست؟ اینها هم دنبال سوژه واسه خراب کردن ایرانی ها از بس که بدبختیم تو دنیا

 12. مهدی بش :

  ایرانی های مواد فروش تو مالزی کم بودن الان زن های خود فروش هم بهشون اضافه شدن.واقعا باعث خجالته که ایرانی ها بران مالزی واسه خود فروشی.البته درامد خوبی حتما داره چون مالزی ار فاحشه های فیلیپینی و ویتنامی و اندونزیای و تایلندی و کامبوجی دیگه اونجا اشبا شدن.یه ذره باید به خودمون بیایم.علت همه اینا فقره.بی کاریه و واقعا باید از دولت تشکر کرد از این لطفشون

 13. سلوا :

  عزیزان. اگه کسی قلبا اسلام آورده باشه چه تو ایران چه تو شاخ آفریقا،خودشو میتونه نگه داره ولی کسی که به خاطره گشت ارشاده که یه تکه پارچه انداخته رو سرش به عنوان روسری داره خودشو مسخره میکنه. در ضمن به تو چه عکس مردومو میذارین !شاید اون دخترا از استیل آقایون خوششون اومده گفتن از ما عکس یادگاری بگیرین .

 14. علی :

  آقا یا خانوم سلوا
  یعنی هرکی یه تیکه پارچه نندازه رو سرش فاحشه است و نمیتونه خودش رو نگه داره؟
  آخه خجالت هم خوب چیزیه.
  برادر یا خواهر عزیز که ما با رو با لحن عزیزان خطاب میکنی و انگاری داری از بالا به پایین نگاه میکنی: چشمها را باید شست

 15. مجید :

  خب هموطنان عزیز چرا همه ما از راه دور قضاوت می کنیم.هر ادمی برای خودش دلایلی دارد بیایم ریشه یابی کنیم.که چرا اینه دست به اینکار زدند

 16. آرش :

  من واقعا نمیفهمم! خدا رو شکر ما ایرانیها همه در همه چیز متخصصیم… از سیاست گرفته تا جامعه و ورزش و …
  فاحشگی از عهد عتیق بوده، تو همه جای دنیا هم بوده. تو ایران هم بوده.
  حالا ما شدیم ناصح که خانواده باید صالح باشه و همه باید قلباً مسلمون باشند و روسری و گشت ارشاد و …
  شما که این نصایح رو میکنید هنوز نمیدونید که اون دختر بدبختی که قاچاق شده خانواده‌اش کجا بوده که حالا شما دنبال تربیت پذیریش هستید!!! یا خیال کردید هرکی تو خانواده‌اش آزاده فاحشه هست؟!!!! راجع به معنای فاحشه بیشتر مطالعه کنید. وضعیت اون کسانی که شما براشون نسخه میپیچید با وضعیتی که از اونها تو ذهن شماست خیلی تفاوت داره!

 17. يك محقق :

  سلام به تمامي افرادي كه در اين بخش احساس مسئوليت كرده و در بحث مشاركت مي كنند. من در ايران هستم ولي كم و بيش از وضعيت مالزي باخبرم. اينها نظر شخصي بنده هستش كه ابراز مي كنم. اولا: رفتار غلط و خارج از عرف و اعتقاد ايماني در هر جا و مكان و ملتي تفاوت نمي كند. رفتار اشتباه، اشتباه است و نبايد آنرا ناديده گرفت و توجيه كرد. چرا كه در غير اين صورت آن رفتار عادي جلوه كرده و تكرار خواهد شد. هر كس به سهم خود بايد آنرا تقبيح نمايد. دوما: در صورتي كه ايراني بودن و وحدت و اتحاد ايرانيها برايمان اهميت دارد بايد به دنبال راه حل و كم كردن معضلات ايراني ها در ديگر كشورها همچون مالزي و غيره باشيم و با شناسايي علل و ريشه ناهنجاريها و با كمك گرفتن از متخصصان امر، از طريق فضاي مجازي راه حل هاي مناسبي را براي كنترل و كاهش ناهنجاري هاي اجتماعي ارائه كنيم. با حل و يا كاهش مشكلات ايرانيهاي خارج از كشور مطمئن باشيم كه رفتار هاي ناهنجار نيز كاهش خواهد يافت. هر كدام از ما به سهم خودمان و به اندازه و وسع خودمان. يكي از طريق راهنمايي درست. يكي از طريق آموزش. يكي از طريق حمايت عملي و همراهي كردن در رفع مشكلات. يكي ديگر از طريق كمك مالي و …سوماٌ: هر كدام از ما سعي كنيم هم انسان خوبي باشيم و هم از انسانيت و هم از مليت خود دفاع كنيم و با آلوده جلوه دادن چند نفر، خوبيها و محسنات خود و خانواده هايمان و فرهنگ و آيين مان را ناديده نگيريم. همه جوامع مخصوصا در عصر حاضر كه ارتباطات سرعت گرفته و رسانه ها بر زندگي بشر سايه افكنده اند دچار اين عارضه ها هستند. مخصوصا جوامعي مثل جامعه ما كه فرهنگ بسته تر و مخصوص خود را دارد. لذا بياييد به دنبال راهكار براي آن بگرديم.

 18. ارین :

  ﻣﻦ ﻣﻮﺍﺭﺩﯼ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻢ ﺍﺯ ﺩﺧﺘﺮﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺍﻗﺴﺎﻁ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﮔﺮﻭﻥ ﻗﯿﻤﺖ ﯾﺎ ﺍﺟﺎﺭﻩ ﺧﺎﻧﻪ ﮔﺮﻭﻥ ﻗﯿﻤﺘﺸﻮﻥ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﮐار میدن

 19. گشنگی نکشیدین که نجابت یادتون بشه.
  پس الکی حرفای قشنگ قشنگ نزنین و شعار ندین. وقتی پول برای هیچ کاری نداشته باشین مجبوری خودتو بفروشی.
  تا حالا فکر کردین خودفروشی با کسی که کلیه شو میفروشه تا خرجشو در بیاره چه فرقی می کنه؟
  هیچ فرقی………….

 20. سندباد :

  وقتی تو مملکت ما بجای کار و ایجاد تفریحفقط به مردم عذاداری یاد میدن میخواید از این اتفاقا نیفته….

 21. بهار :

  تن فروشی خیلی جاها جرم نیست

 22. مخفی :

  چرا مالزی
  توهمین طهرون خودمون فراوونه .الگانس هم نمیخواد.یه پیکان باشه بسته .
  فقط باید غیرت ایرانی بودنت را بزاری لب کوزه وابشو بخوری.والا

 23. ناشناس :

  نزاد که فاسد شد…باید اینجوری پاره های تنمون رو تو کشور مغلا پیدا کنیم
  تاریخ…چی شدیم….چرا..؟من دلم گریه میخواد

 24. مزدک :

  غیرت فقط مال پولدارها و شکم سیرهاست که پزشو بدن.
  بدبختها برای سیر کردن شکمشون باید هر کاری کنند.
  امام علی میگه: «تو را اين درد بس كه شب با شكم سير بخوابى و در اطراف تو گرسنگانى باشند در آرزوى پوست بزغاله ‏اى».
  شعار ندید انقدر

نظر شما

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>