RSS Feed tweeter facebook

تاریخ :2012 می 14 - 1:53 ق.ظ بازدید: 18,250 کد:3228
 
نمایش مدل های ایرانی در مالزی/ گزارش تصویری

مالزی: از جمله حاشیه های مهم مراسم جشن بزرگداشت زن ایرانی در مالزی که با حضور تعدادی از شخصیت ها و زنان برجسته فرهنگی و اجتماعی از دو کشور ایران و مالزی برگزار شد، شو لباس و نمایش مدل های ایرانی بود که باعث جلب توجه شدید حاضران در این مراسم، بویژه اتباع مالزیایی و نیز دیگر میهمانان این مراسم شد.

بنا به این گزارش، خانم دکتر تقویان ،استاد دانشگاه فنی و حرفه ای شریعتی ایران و متخصص طراحی لباس مدیریت این بخش از برنامه را بر عهده داشت.

در طرح ها و مدل ها که بر تن مدل های ایرانی و مالزیایی به نمایش در آمده بود، از طرح های سنتی ایرانی (متعلق به استان های مختلف) الهام گرفته شده بودند.

دراین نمایش لباس درمجموع 52 نمونه و مدل لباس ایرانی-اسلامی شامل مانتو شلوار، روسری،مقنعه ، چادر و لباسهای محلی ایرانی به نمایش گذاشته شد.

لباس ها و طرح های ارائه شده در این نمایش حاصل کار مجموعه دانشجویان و اساتید مقطع کاردانی وکارشناسی انستیتو طراحی پارچه و لباس دانشکده شریعتی دانشگاه فنی و حرفه ای کشورمان بوده است.

برای مشاهده گزارش کامل برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه و نیز بزرگداشت روز زن ایرانی به همت رایزنی فرهنگی ایران در مالزی برگزار شده بود، اینجا کلیک کنید.

diggfacebookmyspacestumbleupontwitter
 

One Response to “نمایش مدل های ایرانی در مالزی/ گزارش تصویری”

  1. یعقوب :

    یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم!!

نظر شما

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>