RSS Feed tweeter facebook

تاریخ :2014 فوریه 9 - 1:29 ق.ظ بازدید: 29,547 کد:7824
 
ستاره های مالزی در خدمت توسعه توریسم این کشور

مالزی: وزارت گردشگری مالزی در راستای ترویج و توسعه صنعت توریسم این کشور یونا زری، آهنگ ساز و خواننده مشهور و مسلمان مالزیایی را به عنوان سفیر فرهنگی مالزی در جهان معرفی کرد.

به گزارش پایک نیوز، یونالیس مات زارای معروف به یونا، خواننده جوان 27 ساله مالزی به تازگی از سوی وزارت گردشگری مالزی انتخاب شده تا در سال 2014 که قرار است مهم ترین سال در عرصه تاریخی گردشگری در مالزی باشد، فرهنگ عامه کشورش را در دنیا به نمایش درآورد.

در همین راستا ترانه “مالزی، آسیای حقیقی” به تازگی توسط وی تهیه و خوانده شده است که قرار است تم برنامه های گردشگری مالزی در سال 2014 باشد. نماهنگ این ترانه می توانید در اینجا ببینید.

یونا دختری جوان و شاداب و خنده روست. وی حجاب کامل اسلامی بر تن می کند و علاوه بر آهنگ های عامیانه و جوان پسندش، برخی ترانه های سنتی و اسلامی مالزیایی را هم اجرا کرده.

یونا اولین دختر مسلمانی است که آلبوم اش در میان 100 آلبوم برتر وب سایت آی.تیونز قرار گرفته است. وی اهل استان کداح مالزی است. خودش لیسانس حقوق دارد و پدرش داتو زری از بزرگان استان پینانگ است.

شهرت یونا جهانی است. او با خواننده های مشهوری در سر تا سر جهان کار کرده است. در سال 2011 گروه سرشناس ایندی-پاپ در نیویورک به مالزی آمدند و با اصرار یونا را با خود به نیویورک برده و با او قرار داد گرانقیمتی برای همکاری امضا کردند. ترانه مشهور live your life توسط فارل ویلیامز خواننده مطرح آمریکایی برای او تولید شده است که مدت ها رتبه یک را در آسیای جنوبی شرقی و جزو آهنگ های مطرح پاپ-لیسا آمریکا بود.

یونا همچنین از حامیان فشن اسلامی است. در ویدئو های وی همیشه لباس های اسلامی با پارچه های رنگین و طراحی های جدید دیده می شود. به تازگی شبکه الجزیره مصاحبه یک ساعته را با عنوان “یونا، شهرت و اسلام” درباره وی تولید کرده است. این برنامه از اینجا قابل دسترس است. وی همچنین با شبکه سی.بی.اس نیز مصاحبه مفصلی داشته است. همچنین به تازگی نشنال جئوگرافی در چندین ترانه تولیدی اش از یونا به عنوان نماینده موسیقی جنوب شرقی آسیا استفاده کرده است.

نوگرایی اسلامی در عرصه فرهنگی اسلامی همیشه در مالزی مورد تقدیر و حمایت قرار گرفته است. یونا نه تنها محبوبیت بسیار بالایی میان جوانان مالزیایی مخصوصا مسلمانان دارد، بلکه به دلیل استفاده ترکیبی از ژانرهای مختلف موسیقی و تصویر فرح بخش و جوانگرایی که در آهنگ هایش به نمایش می گذارد مورد حمایت دیگر اقشار مردم، سایر کشورها و همینطور مقام های بالای سیاسی در مالزی است.

می توان گفت که دلیل انتخاب یونا توسط وزارت گردشگری مالزی علاوه بر محبوبیت جهانی وی، توانایی یونا در بالا بردن پرچم اسلام میانه رو در سطح جهانی است.

یونا خودش درباره موسیقی اش می گوید: موسیقی من چیزی بین مری پاپینز و کولد پلی است!

diggfacebookmyspacestumbleupontwitter
 

نظر شما

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>