RSS Feed tweeter facebook

تاریخ :2015 آوریل 11 - 3:50 ب.ظ بازدید: 70,308 کد:8816
 
امتناع دانشجویان مالزیایی از بازگشت از یمن

مالزی: وزیر دفاع مالزی به اتباع این کشور در یمن هشدار داد بیش از این زندگی خود در یمن را به خطرنیاندازند و هرچه سریعتر به کشورشان باز گردند.

به گزارش پایک نیوز به نقل از خبرگزاری برناما، هشام الدین حسین در گفتگو با خبرنگاران افزود: برخی از اتباع مالزیایی، به ویژه دانشجویان مقیم یمن به بهانه های مختلف از بازگشت به کشور امتناع می کنند و این برای زندگی آنها بسیار خطرناک است.

بنابه این گزارش، هشام الدین حسین افزود: به عنوان مثال 600 دانشجوی مالزیایی مقیم یمن به بهانه امتحان حاضر به ترک یمن نیستند.

به گفته وزیر دفاع مالزی، اگرچه اوضاع در استان حضرالموت یمن تاحدودی آرام تر است، ولی چشم اندازی روشنی برای آینده یمن با توجه به ادامه حملات نظامی به این کشور وجود ندارد.

گزارش ها حاکی است تاکنون صدها تن از اتباع مالزیایی این کشور را ترک کرده اند اما همچنان تعداد زیاد دیگری در این کشور به سر می برند.

در این زمینه بیشتر بخوانید: جنگ علیه یمن به جنوب عربستان نیز سرایت می کند،   حمله به یمن در امتداد تقویت داعش در منطقه است،   نفوذ خزنده وهابیت در منطقه آ.سه.آن

diggfacebookmyspacestumbleupontwitter
 

نظر شما

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>