RSS Feed tweeter facebook

تاریخ :2015 می 4 - 1:55 ق.ظ بازدید: 56,680 کد:8859
 
سفیر ایران در مالزی به زودی تعیین می شود

مالزی: شنیده ها حاکی است وزارت امور خارجه در حال نهایی کردن تیم جدید دیپلماتیک خود در کوالالامپور است و سفیر ایران در مالزی به زودی تعیین خواهد شد.

به گزارش پایک نیوز، به نقل از منابع وابسته به وزارت امور خارجه کشورمان،  قرار است خانم مرضیه افخم، سخنگوی فعلی این وزارتخانه، به عنوان سفیر جدید ایران در مالزی تعیین شود.

بنابه این گزارش، در صورت انتخاب خانم افخم به عنوان سفیر ایران در مالزی، وی اولین سفیر زن جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب خواهد بود. وی همچنین از نزدیکان اقای ظریف، وزیر امور خارجه محسوب می شود.

همچنین قرار است اقای رنجبر به عنوان سرکنسول ایران در مالزی تعیین و جانشین اقای جاودان شود. آقای جاودان، سرکنسول سابق ایران در کوالالامپور، هفته پیش مالزی را ترک و به تهران برگشته است.

محمد جلال فیروزنیا، سفیر سابق ایران در مالزی بیش از یکسال پیش مالزی را ترک کرده و از آن زمان تعدادی از مسئولان سفارت پس از پایان دوران ماموریتشان مالزی را ترک کرده اند.

کلید واژه: , ,

 

 

diggfacebookmyspacestumbleupontwitter
 

نظر شما

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>