RSS Feed tweeter facebook

تاریخ :2015 ژوئن 1 - 1:47 ب.ظ بازدید: 41,732 کد:8873
 
دکتر قنبری رایزن علمی ایران در مالزی و کشورهای آسیای شرقی شد

مالزی: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر عباس قنبری باغستان را به عنوان “رایزن علمی و سرپرست دانشجویان ایرانی در مالزی و کشورهای آسیای شرقی” منصوب کرد.

به گزارش پایک نیوز، دکتر فرهادی در حکم رایزن علمی جدید در مالزی و کشورهای آسیای شرقی تاکید کرده است که در چارچوب سیاست های دولت تدبیر و امید انتظار است علاوه بر انجام وظایف مصرح در قانون اعزام مصوب 1364 مجلس شورای اسلامی و رعایت کامل آیین نامه شرح وظایف رایزنان علمی مصوب سال 1388 دو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امور مربوط به ارتباطات علمی و فناوری کشورهای محل ماموریت را به عنوان رایزن علمی در آن کشورها نیز پیگیری کنید.

همچنین شناسایی دقیق استعدادها و امکانات علمی موجود در آن کشورها، ارتباطات علمی و دانشگاهی میهن اسلامی با کشورها حوزه ماموریت، ارزیابی دانشگاه ها و مراکز علمی آن کشورها و ساماندهی تشکل های دانشجویی ایرانی از جمله دیگر وظایف رایزن علمی محسوب شده است.

براساس حکم وزیر علوم، کشورهای مالزی، اندونزی، سنگاپور، فیلیپین، برونئی دارالسلام، میانمار، لائوس، تایلند، ویتنام و کامبوج تحت حوزه کاری رایزنی علمی ایران در آسیای شرقی قرار دارد.

دکتر قنبری در زمان حاضر عضو هیات علمی دانشگاه تهران است. وی فارغ التحصیل دانشگاه یو.پی.ام مالزی بوده و ایشان علاوه بر تحصیل در این کشور، همچنین سابقه پنج سال عضویت در هیات علمی دانشگاه های این کشور را دارد.

وی به زودی کار خود را به عنوان رایزن علمی در سفارت ایران در کوالالامپور آغاز خواهد کرد.

diggfacebookmyspacestumbleupontwitter
 

نظر شما

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>