RSS Feed tweeter facebook

تاریخ :2015 جولای 11 - 12:23 ق.ظ بازدید: 38,901 کد:8962
 
مشکل بانکی ایرانیان در مالزی حل شد

مالزی: مشکل بانکی ایرانیان که از چندی پیش به یکی از بزرگترین مشکلات و معضلات ایرانیان مقیم این کشور تبدیل شده بود، با پیگیری های سفارت ایران در مالزی به نتیجه رسیده و به زودی برطرف می شود.

به گزارش پایک نیوز، کاردار موقت ایران در مالزی در نشست انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یو.کی.ام مالزی گفت: در مذاکراتی که با مقامات سی.آی.ام بانک داشته است، مسئولان بانکی وعده برطرف کرده این مشکل در آینده بسیار نزدیک داده اند.

بنا به این گزارش، بانک های مالزی، به خصوص سی.آی.ام بانک این کشور از حدود یکسال پیش با ارسال نامه ای به ایرانیان تهدید به بسته شدن حساب های بانکی کرده بودند، هرچند دلیل مشخصی در ارتباط با این تصمیم اعلام نمی شد.

برخی گمانه زنی های مختلف تحریم های بین المللی، فشارهای آمریکا و عربستان و … را دلیل این تصمیم بانک های مالزی اعلام کرده بودند.

با اینحال از قرار معلوم مشکل اصلی حساب های بانکی ایرانیان در مالزی به روز نبودن اطلاعات این حساب ها بوده و اخیرا مسئولان بانکی مالزی در دیدار با مقامات سفارت کشورمان تنها خواستار به روز شدن اطلاعات مربوط به حساب ها شده اند.

diggfacebookmyspacestumbleupontwitter
 

نظر شما

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>