RSS Feed tweeter facebook

تاریخ :2016 ژانویه 22 - 9:55 ب.ظ بازدید: 84,758 کد:9066
 
شایعه بمبگذاری توسط یک ایرانی دانشگاه مالزیایی را به تعطیلی کشاند

مالزی: یک فردی ناشناس با تماس با یک دانشگاه خصوصی در مالزی  {که به نظر می رسد دانشگاه سگی (Segi) باشد} و ادعای بمبگذاری در آن توسط یک دانشجوی ایرانی، این دانشگاه را تعطیل و باعث تخلیه 2000 دانشجو از آن شد.

به گزارش پایک نیوز، سایت اطلاع رسانی توریست به نقل از خبرگزاری برناما مالزی نوشت: امروز جمعه ۲۲ ژانویه یک دانشگاه خصوصی در خیابان تکنولوژی در کوتا دامنسرا به دلیل در یافت تماس از سوی یک فرد ناشناس مبنی بر وجود بمب در آنجا به طور موقت تخلیه شد.

ماجرا از آن قرار است ساعت ۱۰ صبح فردی ناشناس با این دانشگاه تماس گرفته و ادعا می‌کند که یک دانشجوی بین‌المللی که به اعتقاد او ایرانی بوده، را دیده که یک بمب را درون یکی از توالت‌‌های دانشگاه جاسازی می‌کرده است.

مهد زینی چه دین، رئیس پلیس منطقه پتالینگ جایا در این خصوص گفت: کارکنان دانشگاه پس از دریافت این تماس ناشناس بلافاصله پلیس را در جریان گذاشته و اقدام به تخلیه دانشجویان و تعطیلی کلاس‌ها می‌کنند.

وی تصریح کرد: فرد تماس گیرنده مشخص نمی‌کند که این بمب در کدامیک از توالت‌ها جاسازی شده است بنابراین ما عملیات جستجوی جامعی را انجام دادیم.

وی افزود: پس از جستجو و بررسی دقیق تیم خنثی سازی بمب ایالت سلانگور هیچ مورد مشکوکی پیدا نکرد و بنابراین دانشگاه به روی دانشجویان و کارمندان بازگشایی شد.

گفته شده است که دانشگاه در ساعت ۲:۱۰ بعدازظهر دوباره باز شده است و پلیس در تلاش است تا فرد تماس‌گیرنده را شناسایی کند. خبرگزاری برناما در گزارش خود از این واقعه اشاره ای به نام دانشگاه نکرده است.

diggfacebookmyspacestumbleupontwitter
 

نظر شما

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>