RSS Feed tweeter facebook
تماس با ما و نحوه ارسال مطالب

هر ایرانی در هر کجای دنیا که صاحب نظر و یا ایده ای می باشد، و یا نسبت به وضعیت موجود انتقاد دارد، می تواند برای رساندن صدای خود به گوش دیگران و بویژه مسئولان با ما ارتباط برقرار کند. وبسایت تحلیلی _ تخصصی پایک نیوز متعهد به انتشار تمامی ایده ها و نظرات ارتباط گران ایرانی و بدون سانسور  – به شرط رعایت مقررات و مرامنامه وبسایت -  می باشد.

برای اطلاع بیشتر در مورد خط فکری، ماموریت و چشم انداز آتی این وبسایت به مقاله “درباره سایت پایک نیوز” به قلم شورای تحریریه سایت مراجعه نمایید

مقررات و مرامنامه وبسایت تحلیلی _ تخصصی پایک نیوز

 * تمامی نوشته ها اعم از خبر، تحلیل، گزارش، یادداشت، عکس، فیلم  و … باید با رعایت موازین حرفه ای و اخلاقی و فاقد هرگونه توهین، افترا و بی حرمتی به شخصیت های حقوقی و حقیقی و ناقض حقوق این افراد باشد.

* اولویت وبسایت پایک نیوز، انتشار مطالبی است که دارای انتقادی سازنده و ترجیحا دارای ایده هایی تازه برای بهبود وضع موجود و نیز انتقال به داخل کشور در تمامی زمینه ها اعم از سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، کشاورزی، ارتباطات و فناوری اطلاعات و دیگر حوزه های علمی می باشد.

* موضوع مطالب ارسالی به وبسایت تحلیلی _ پایک نیوز می تواند برگرفته از مقالات علمی، پایان نامه های تحصیلی، تحقیقات دانشگاهی، مشاهدات علمی و میدانی، تحلیل های مقایسه ای، وبسایت های علمی و … باشد.

* تمامی مطالب باید حاوی مشخصات و اطلاعات نشان دهنده میزان تخصص نویسنده، عکس با کیفیت و ایمیل نویسنده باشد. تمامی مطالب با نام و عکس نویسنده به همراه ایمیل (در صورت تمایل) منتشر خواهد شد.

* چنانچه در نوشته و یا مطالب خود از نمودار و یا عکس استفاده می کنید، فایل اصلی عکس و یا نمودارها را نیز ضمیمه نمایید.

* در صورت تداوم همکاری با وبسایت تحلیلی _ تخصصی پایک نیوز و ارسال مستمر مطالب علمی و تحلیلی در حوزه تخصصی خود، از طرف انجمن حرفه ای ارتباط گران جوان، یک صفحه وب سایت اینترنتی افتخاری (با آدرس www.(name).payc1.com) با قابلیت به روز رسانی به شما اهدا خواهد شد.

*چنانچه مایل به ارسال مطالب علمی و تخصصی خود برای انتشار در وبسایت پایک نیوز هستید، مطالب مورد نظر خود را با فونت فارسی (Tahoma) در قالب فرمت ورد، فونت 12، به آدرس اینترنتی info@paycnews.com ارسال نمایید.